EST | ENG | RUS | FIN
 
Avaleht
Eripakkumised
Tutvustus
Tervisekeskus
Ravi- ja lõõgastuspaketid
Protseduurid
Ravivannid
Soolakamber
Infrapunasaun
Massaa˛id
Krüosaun ( külmaravi)
Hinnakiri
Toad ja hinnad
Restoran
Kontakt
Uudised
Galerii
Rehabilitatsioon
Linnavere tee 3, Tartu 61709
rehehotell@rehehotell.ee
tel: +372 7 307 287
GSM: +372 50 23 576
fax: +372 7 307 288
Tervisekeskus tel: + 372 7 307 289
Infrapuna saunad
Infrapuna-sauna saladuseks on spetsiaalse ehitusega infrapuna-kiirgajad, mis paiknevad saunakabiinis ees, taga ja all selliselt, et soojendavad inimese kogu keha. Läbi naha kiirgavad infrapuna-lained soojendavad lihaseid ja kudesid seestpoolt. See on samasugune tunne nagu loojuva päikese käes vaiksel õhtul. Seansi alguses kiireneb vereringe, seejärel aga hakkab inimene tugevasti higistama (temperatuur kabiinis ei ületa 60 kraadi).

Koos higiga väljuvad kehast jääkained ja mürgid, raskemetallide soolad, rasvhapped ja kolesteriini ülejäägid. Toimub organismi täielik puhastumine! Seansid infrapuna-kabiinis avaldavad inimesele peamiselt kahte tüüpi mõju:

Tervendav: Sügava infrapuna-kiirguse protseduurid aitavad hüpertoonia, hüpotoonia, külmetushaiguste, bronhiidi, tonsilliidi, astma ja kõrva-nina-kurguhaiguste puhul, parandavad vereringet, vähendavad artriidi-, radikuliidi- ja reumavalusid, kergendavad neerude tööd, vabastavad tselluliidist ning stabiliseerivad vererõhku ja kehakaalu.
Kosmeetiline: Vereringe aktiviseerimine annab nahale terve jume. Ohtra higistamisega puhastatakse naha poorid ning nahk muutub siledaks ja elastseks. Kortsud silenevad, esineb ka armide vähenemist.

Tänu kabiinis valitsevale pehmele kliimale ja meeldivale soojusele saavad seda praktiliselt igapäevaselt kasutada nii kõrges eas inimesed kui lapsed kui südameprobleemidega inimesed.
  meediadisain.com