Ravivannid

PÄRLIVANN

Spetsiaalse, vanni põhjas asuva, resti abil küllastatakse vesi õhuga ning õhk juhitakse surve abil vanni.Vesi muutub kergemaks, peened veemullid avaldavad kerget masseerivat toimet, mõjudes nahapinna närvilõpmete kaudu kesknärvisüsteemile rahustavalt. Soojad pärlivannid sobivad ülemäärase pinge ja stressi maandamiseks. Sobib ka imikutele ja väikelastele.

ÜRDIEKSTRAKTIDEGA VANN

Ürdiivannis lebab klient sooja veega täidetud ja ürtidega rikastatud vannis, mille põhjas ja külgedel on väikesed düüsid. Düüsidest väljuvad peenikesed veejoad masseerivad meeldivalt kliendi õla- ja käsivarsi, turja, selga, puusi ning jalataldu. Reie- ja säärepiirkondi masseerivad õrnalt düüsidest väljuvad õhumullid .
JALGADE KEERISVANN

Protseduuril on õrnalt masseeriv, vereringet parandav, turseid vähendav ja valu leevendav toime.

Jalgade keerisvann on üks vesiravi liikidest, mis sobib hästi ka vanemaealistele patsientidele, kellele südamehaiguste vm tervisehädade tõttu üldvannid ei sobi. Sobib hästi nn külmetavate jalgade puhul, samuti traumade ( luumurdude, kõõlusrebendite ) järelravis, kui trauma on olnud hüppeliigese, labajala või sääre piirkonnas, samuti liigeshaiguste puhul.

VEEALUNE DUŠŠMASSAŽ

Manuaalse vesimassaažiprotseduuri käigus on klient sooja veega täidetud suures vannis ning massöör masseerib voolikust 0,6 - 1,5 atm. survega veejoaga kogu keha. Vee survejuga avaldab mehhaanilise ja soojusliku teguri koosmõjul lõõgastunud kudedele tugevat suruvat toimet samas ebameeldivat tunnet või valu tekitamata. Sobib eriti liigeste liikumise piiratuse ja lümfostaaside puhul.